
No description available
Nieterminowa przesyłka. Towar miał dojść w ciągu 1-3 dni. Na trzeci dzień przesyłka nawet nie jest w drodze. Drugiego dnia zwyczajnie utworzyli online przesyłkę i przez 24h nic z tym się nie działo. Pies wieczorem nie będzie miał co jeść w związku z czym poniosę koszty zakupu małego worka karmy stacjonarnie co jest bardzo drogie. Fatalna obsługa na infolinii. Kobieta nie umie liczyć do trzech.
Sklep super bo ma mokrą karmę, którą mój kot je. Poza tym - nie mogę chyba znaleźć nic pozytywnego. Termin dostawy to jakiś śmiech na sali. W ogóle nie stosują się do tego, co sami piszą na stronie o terminie reazlizacji. Jest to bardzo irytujące.

Jestem bardzo zadowolona wysyłka szybka na moje zapytanie odpowiedź ode e-mail po paru minutach polecam piesek szczęśliwy z karmy ❤️🐶
Czas dostawy to jakaś kpina!!! Na stronie wyraźnie napisane że wysyłka w przeciągu 1-3 dni roboczych,a po 5 dniach żadnej informacji, w aplikacji InPost widać jedynie że przesyłka utworzona, nawet nie przekazana kurierowi i do tego żadnej informacji!!! Maxizoo ma swoich klientów gdzieś , nawet nie informuje o opóźnieniach ani o statusie zamówienia!!! Ale płatności księgują bezbłędnie, faktura przyszła już na drugi dzień - brawo ! Śmiech i żenada, nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie!!! Nie polecam